Free Subdomain and Domain with DNS, A Record and CNAME آشنايي با SQL Server 2008 و زبان T-SQL
اهمیت SSL برای سایت و سئو

اهمیت SSL برای سایت و سئو

سلام

چند روزی است که یک دیواره آتش در کنار دیواره آتش خود ویندوز نصب کردم. و یکی از ویژگی های این دیواره آتش عدم اجازه دسترسی من به سایت ها با پروتکل ها و دروازه های غیر ایمن است. من همیشه می بایست آدرس سایت ها را از http به https تغییر دهم تا در صورت معتبر بودن پروتکل https سایت وارد شده بارگزاری شود.

ادامه‌ی خواندن
SDK غیررسمی برای پیام رسان بله

SDK غیررسمی برای پیام رسان بله

سلام
SDK ای که برای ربات سازان بله طراحی کردم در صفحه رسمی مربوط به توسعه دهندگان بله قرار گرفته که دوستان می توانند ازش استفاده کنند همچنین می توانند برای توسعه آن در ارتباط باشند یا در بهبود آن همکاری کنند.

sdk بله ای که سفارشی ساختم یک تغییر کوچک براساس گزارشاتی که به ربات های خودم میرسید دادم.
اکنون ربات برای تابع MessageTYPE مقدار left_chat_member را هنگام دریافت خروج کاربر از گروه میگیرد که برنامه نویسان می توانند براساس آن برنامه ریزی کنند. اما متاسفانه مقدار شناسه پیام برابر با صفر هست و فعلا تنها می توانید این را متوجه شوید.

هنوز گزارشی برای «ورود کاربر به گروه» از طرف بله به سرور های ربات فرستاده نمی شود برای همین منظور این نوع پیام هنوز در SDK قرار نگرفته است.
https://devbale.ir/node/162

برای توسعه دهندگان و مدیران وب در دوران قطعی اینترنت آبان ۹۸ چه گذشت؟

سلام، پیش‌گفتار

همانطور که برخی از دوستان در جریان هستنند در این مدت با تصمیم مسئولان محترم و مکرم ایرانیان از دسترسی به اینترنت جهانی محروم شدند و در ازای آن شبکه اینترنت ملی یا اینترانت ملی فعال ماند.

مانند گذشته به طور گزیده وار بر آنچه روی‌داده است اشاره میکنم باید بگویم این یک نوشتار آزاد و فنی هست نه یک نوشتار سیاسی یا اقتصادی. هرچند بخشی سیاست و اقتصاد از نگاه شخصی وجود دارد.

آ. دسترسی به برخی سایت های داخلی یا غیر ممکن شد یا ناقص بالا می آیند

بررسی برخی سایت های دارای مشکل در زمان قطعی آبان ۹۸

یعنی سایت های مهم و ملی یا طرح های ملی ای که از لحاظ رسانه ای روی آن کار شده بود در دسترس نبودند!

ب. مجموعه ای از توسعه دهندگان از دسترسی به تجهیزات و امکانات محروم شدند

ادامه‌ی خواندن
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.