درباره من

سلام.

من از سن ۱۵ سالگی آغاز به وبلاگ نویسی نمودم و سپس از سن ۱۷ سالگی با ورود به دبیرستات با زبان VB6 آشنا شدم که کم و بیش می توان سرآغاز برنامه نویسی حرفه ای من نامید. با ورود به دانشگاه به آشنایی کامل تری با زبان سی پلاس پلاس رسیدم و به واسطه تشابه زیاد آن با زبان PHP و علاقه به کار در زمینه برنامه نویسی تحت وب آغاز به کدنویسی با این زبان نمودم.
به واسطه ارتباط با برخی دوستان با زبان برنامه نویسی Xamarin آشنا شدم و تلاش می کنم در زمینه موبایل از این پلتفرم استفاده کنم.
یکی از دنبال کنندگان و حامیان پیام رسان های بومی و به طور کلی بومی گرایی فارغ از جغرافیای سیاسی هستم، به این معنی که هر کشوری میباست ابومی بودن صنعت خود را در الویت قرار دهد و اقتصاد قوی با حمایت از کسب و کار های داخلی فراهم آورد.
علاقه شدیدی به یادگیری زبان های خارجی دارم به طوریکه تلاش میکنم در کنار تقویت زبان انگلیسی، زبان های عربی و روسی را نیز یاد بگیرم. همچنین تقویت زبان مادری (گیلکی)  به ویژه یادگیری واژه های سره به همره ریشه وازگان نیز یکی از الویت های من می باشد.

گرایش سیاسی مشخصی ندارم ولی عموما به ملی گرا به شمار می آیم(ملی گرا نه به معنای افراطی تنها وطن یا یک قوم و یا هر مضمون نژاد پرستانه) ملی را اگر به معنای ملت بگیرید، هر انسانی شاملی چند ملیت یا جزوی از چند ملت می شود. ملت های دینی، زبانی، طبیعی، سیاسی و … بر اساس این تعریف می شود گفت هر انسانی به صورت طبیعی در هر موضوع اجتماعی ممکن است ملیت دیگری داشته باشد. با شناخت چنین مضمونی مدیریت یک اجتماع نیز می تواند دقیق تر صورت بگیرد.

این وبسایت نیز یک محیط شخصی و کوچکی است که تلاش می کنم روز نوشت ها و مطالبی را در آن به اشتراک بگذارم. هرچند بسیاری از دوستان همیشه این انتقاد را دارند که ظاهر وبسایت هیچ مناسب کسی نیست که در این حرفه فعالیت می کند(مورد قبول است) ولی عموما به محتوا بیشتر اهمیت می دهم.

آواتار های یا تصاویر پروفایل من: من در شبکه های اینترنتی دارای آواتاری خودم هستم که بسیاری از دوستان بر آن نقد دارند با تمام احترام به نظرات و دیدگاه های آنان اما تصویرک یک تصویر با سلیقه شخصی می باشد که بیان کننده نگاه فرد به تصویر مجازی خود است.